Ford Focus ST170 - 85 000Kč

Pravidla fóra
Tato část fóra slouží výhradně pro nekomerční, osobní potřebu.

Inzerce je veřejně přístupná i pro návštěvníky bez registrace, tito mají právo pouze prohlížet, k inzerování je potřebná registrace.

Pravidla pro vkládání inzerce:

1. Do předmětu uveď jasný popis, ať víme co nabízíš nebo poptáváš
2. Ideálně přilož fotku nabízeného zboží a info o ceně
3. Nezapomeň na kontakt - zejména pokud chceš aby tě kontaktoval někdo z neregistrovaných návštěvníků
4. Pokud si věc prodal/sehnal, příspěvek uprav a označ jako PRODÁNO/KOUPENO.. neaktuální smaž, nebo napiš adminům

Nekompletní, nebo komerční příspěvky budou smazány.
James_CZ
Stav: Offline

Ford Focus ST170 - 85 000Kč

Příspěvekod James_CZ » 27 zář 2017, 14:55

Jsem první majitel v ČR, koupeno po prvním majiteli z DE s kompletní servisní historií z autorizovaného servisu. Se servisní knihou jsou k autu i veškeré návody a dokumentace, od všeho co jsem dělal já jsou i faktury. Původním majitelem dělány rozvody(vše v servisní knížce). Krásný interiér bez škrábanců či nadměrného opotřebení, bočnice sedadel bez trhlin, nebo zmačkání a stále tuhé. Originální stav bez úprav. Továrně kovaný motor cosworth. Motor i převodvka bez úniků oleje. Zánovní autobaterie Varta BlackDynamic. Mám navíc jednu sadu alu ford r16 a dokázal bych za rozumnou cenu sehnat i nové zimní pneu Nokian. Na autě aktuálně letní GoodYear Eagle F1, vzorek asi na 2 sezony. Zánovní zadní brzdy(FoMoCo), původní výfuk. Auto využívám k jeho potenciálu, ale vždy za vhodných podmínek, čili motor nikdy nedostával dokud nebyl kompletně prohřátý a vždy jsem řádně dochlazoval olej i brzdy. Co je na autě nové: Nové přední kotouče+destičky ATE, Geometrie, Naplněna klimatizace, Olej 5W-30 Valvoline Syn Power + aditiva, Olej. filtr FoMoCo, Vzduchový filtr Bosch, Pylový filtr Meyle, Palivový filtr Mann, Těsnění pod ventilové víko Ajusa, Drážkovaný řemen Bosch, Napínák drážkovaného řemene Ruville, Všechny stěrače, Led osvětlení interiéru - odstín teplá bílá, Látkové koberce na zakázku, Vzpěry kufru, Aux k origo rádiu, IMRC modul, Spojková trubka, Čelní sklo NordGlass - na autě bylo ještě původní sklo z výroby, foto můžu poskytnout. Po dohodě možno k autu přidat novou olejovou vanu, termostat + domek termostatu. Aktuální nájezd cca 217 000km.
Další podrobnosti a dotazy sdělím přes SZ, mail: jakpolivka@gmail.com , nebo tel.: 605510349

Cena: 85 000 Kč - možná dohoda

st170.jpg
36505276175_124b2e5253_k.jpg
st170a.jpg
st170b.jpg
st170e.jpg
st170f.jpg
st170h.jpg
st170i.jpg
st170j.jpg
st170k.jpg
st170l.jpg
st170m.jpg
st170o.jpg
st170p.jpg
st170r.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) James_CZ dne 08 říj 2017, 15:57, celkem upraveno 2 x.

ST170 - 5.door 2002 Silver
“Nothing will make a driver more faithful to a car than a car that is faithful to it's driver."
“Born stupid? Try again!''

James_CZ
Stav: Offline

Re: Ford Focus ST170

Příspěvekod James_CZ » 27 zář 2017, 15:14

.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

ST170 - 5.door 2002 Silver
“Nothing will make a driver more faithful to a car than a car that is faithful to it's driver."
“Born stupid? Try again!''

Zpět na “Prodej”