FOCUS ST 225

Pravidla fóra
Tato část fóra slouží výhradně pro nekomerční, osobní potřebu.

Inzerce je veřejně přístupná i pro návštěvníky bez registrace, tito mají právo pouze prohlížet, k inzerování je potřebná registrace.

Pravidla pro vkládání inzerce:

1. Do předmětu uveď jasný popis, ať víme co nabízíš nebo poptáváš
2. Ideálně přilož fotku nabízeného zboží a info o ceně
3. Nezapomeň na kontakt - zejména pokud chceš aby tě kontaktoval někdo z neregistrovaných návštěvníků
4. Pokud si věc prodal/sehnal, příspěvek uprav a označ jako PRODÁNO/KOUPENO.. neaktuální smaž, nebo napiš adminům

Nekompletní, nebo komerční příspěvky budou smazány.
dejv2005
Stav: Offline

FOCUS ST 225

Příspěvekod dejv2005 » 28 lis 2018, 13:16

Kdyby jste někdo sháněl Focuse ST, asi půjde brzy k prodeji můj.
Zatím jsem ho nikde neinzeroval.

Jen tak všeobecně.
VIN: WF03XXGCD37L07361
Jsem druhý majitel, přede mnou ho měla nějaká žena.
Rok 2007, 3dv., najeto cca. 160tkm.
Výbava: digitální klima, černá kůže, xenony, vyřívaný čelní okno. Interiér je již po face, takže né ty hnusný budíky a ovládání klimy (omluva všem, co to mají).
Kola origo 18, opravené škrábance, narovnané ráfky v černém matu. Nové gumy Michelin pilot sport 4 + ALU 17 zimní, jeté jednu zimu.
Auto je po kompletním celolaku -poškrábáno, vandalizmus. Mám protokol od policie a foto.
To co nebylo kryto pojišťovnou jsem doplatil.
Na autě je úprava SW od BSR stage 1 - 258hp a 393nm (údaj úpravce - neměřeno fyzicky)
Sportovní vložka JR filter. Zkrácené řazení Quickshift.
Brzdy: kotouče EBC BSD series předek i zadek. Destičky FERODO DS2500, Pancéřové hadice HEL.
Brzdiče byly komplet demontovány, repasovány a nastříkané na červeno.
koncovka výfuku - catback Mongoose.
Minulý rok výměna rozvodů, nová spojka RS, nové svíčky, motor. olej + brzdovka a když byl motor venku, výměna gufer a některé části přetěsněny preventivně. Výměna šteftů a těsnění u sběrného potrubí. Jeden prasknul, tak se vyměnily všechny štefty, matice, podložky. Původně jsem plánoval, že si ho nechám na vždy, tak jsem nešetřil.
Taky byl měněný díl odvětrávání klikovky (neduh všech ST), myslím 2016.
Mělo by to být vše.

Auto je k vidění v Praze.
Cena 200.000,-Kč

Důvodů prodeje je víc. S autem jsem tenhle rok najel cca. 2000km, jinak jezdim oktávkou firemní. Ani na motorku nemám čas a ta mi rezivý u firmy :cry:
Před barákem mi ho nějakej zmrd objel klíčem kolem do kola. Nevim sice proč, ale bojim se, že až ho tam zaparkuju znova, bude se to opakovat. To asi byla ta poslední kapka.
Začali jsme rekonstukci bytu a moje drahá chce prcka :wallbash:

OT klidně pište, dotazy taky. Kokoti ne.

Zpět na “Prodej”